עמותת משעול החיים השיקה ב 7.4.24 את קמפיין גיוס ההמונים שהיא הקימה. האירוע התקיים בביתו של בן הראל יו"ר העמותה. במפגש הוכחו כ 60 איש. נשאו דברים בן , קטיה סיטרין (מנכ"לית העמותה), רוני צבר מנהל ארגון צבר שהסביר עד כמה חשובה פעילות העמותה ויוסי פינקל, נציג חברת קוזמאטץ', איתם אנו מקיים את הקמפיין.
כל תרומה מסייעת לנו להעניק שירותים לחולים קשים, לחולים הנוטים למות ולבני משפחתם ולקדם תכניות וליצור חוויות אחרונות למשפחות.
באם ברצונכם לסייע ולהשתתף – אנא עברו לעמוד התרומה בלינק : https://causematch.com/wol/
תודות חמות על תמיכתך!
![בן-הראל-השקת-קמפיין-גיוס](https://wol.org.il/wp-content/uploads/2024/04/בן-הראל-השקת-קמפיין-גיוס-Copy-300x169.jpg)
![השקת-קמפיין-גיוס](https://wol.org.il/wp-content/uploads/2024/04/השקת-קמפיין-גיוס-Copy-300x169.jpg)
![קמפיין-גיוס-משעול-החיים](https://wol.org.il/wp-content/uploads/2024/04/קמפיין-גיוס-משעול-החיים-Copy-300x169.jpg)
![רוני-צבר-עמותת-משעול-החיים](https://wol.org.il/wp-content/uploads/2024/04/רוני-צבר-עמותת-משעול-החיים-300x169.jpeg)